Program Wielkiego Tygodnia

Wielki Tydzień

Niedziela Palmowa

Msza św. o godz. 8:30 i 10:30 (procesja z palmami z placu przed Kościołem)

Okazja do spowiedzi:

Wielki Poniedziałek, wtorek i środę w godzinach: 0d .17:00 -18.00

Wielki Czwartek:

Msza Wieczerzy Pańskiej godz:19:00

Adoracja w ciemnicy do godz. 22:00

Wielki Piątek

Adoracja w ciemnicy od godz. 12:00 do 22:00

Droga Krzyżowa, Koronka  i Nowenna do Bożego Miłosierdzia godz. 15:00

Liturgia Męki Pańskiej godz. :19:00

Adoracja przy Grobie do godz. 22:00

Wielka Sobota

Święcenie pokarmów: po wioskach od godz. 9:00;Bielejewo, Chwalęcin, Skoraczew. W Kościele o godz. 11:00

Plan Adoracji przy Grobie Pańskim:

Godz. 8:00 – 11:00 Mieszkańcy Panienki

Godz. 11:00 – 14:00 Mieszkańcy Bielejewa

Godz. 14:00 – 17:00 Mieszkańcy Chwalęcina

Godz.  17:00 – 20:00 Mieszkańcy Skoraczewa

Koronka  i Nowenna do Bożego Miłosierdzia godz. 15:00

Wigilia Paschalna i procesja ze świecami godz.: 20:00

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

– Msza Święta Rezurekcyjna poprzedzona procesją:  godz. 7:00

Msza św. godz. 10:30 – po niej Nowenna do Bożego Miłosierdzia

– Msze święte (II dzień Świąt): 8:30, 10:30– po niej Nowenna do Bożego Miłosierdzia

 

Adoracja

Wielki Piątek

Godzina:

12:00…………………………………………………………………………………………………………………….

13:00………………………………………………………………………………………………………………….....

14:00………………………………………………………………………………………………………………….....

15:00…………………………………………………………………………………………………………………….

16:00…………………………………………………………………………………………………………………….

17:00…………………………………………………………………………………………………………………….

18:00…………………………………………………………………………………………………………………….

 

Wielka Sobota

Godziny:

8:00……………………………………………………………………………………………………………………..

9:00……………………………………………………………………………………………………………………..

10:00………………………………………………………………………………………………………………........

11:00…………………………………………………………………………………………………………………….

12:00…………………………………………………………………………………………………………………….

13:00………………………………………………………………………………………………………………….....

14:00………………………………………………………………………………………………………………….....

15:00…………………………………………………………………………………………………………………….

16:00…………………………………………………………………………………………………………………….

17:00…………………………………………………………………………………………………………………….

18:00…………………………………………………………………………………………………………………….