INTENCJE MSZALNE

7-21.06.2026

 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

7.06.2026

9:00     + rez. p. Adamczak

Wtorek

9.6.2026

17:00   +Za zm. rodziców Mariannę, Ignacego, Stanisławę, Józefa

Czwartek

11.6.2026

17:00   + Walerian, Zygmunt, Henryk i za zm. z rodz.

Piątek – Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa

12.6.2026

17:00   +Marian, Stanisławę Stefaniaków; Kazimierę, Franciszek, Władysław Gołębiewskich w 2r.śm.

Sobota

13.6.2026

17:00   + Helena, Józef, Czesław Ławniczaków; Krzysztof Skałecki; Marianna Nowicka w roczn. śm. Heleny i Czesława

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

14.6.2026

9:30     – Z ok. 18r. ur. Antoniego z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Antoniego i całej rodziny

Poniedziałek

15.6.2026

17:00   + Jarosław Głaz i za zm. z rodz. Biernackich

Wtorek

16.6.2026

17:00   – W intencji Panu Bogu wiadomej

Sobota

20.6.2026

17:00   + Za zm. z rodz. Kowalskich, Makowskich w roczn. śm. Teresy

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

21.6.2026

9:30     + Urszula, Bronisław, Józef, Marian, Wanda Adamczak; Józef Masztalerz

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (Ch)

10 NIEDZIELAZWYKŁA

7.6.2026

 

  1. Dziś w naszej wspólnocie przeżywaliśmy uroczystość pierwszej komunii św. Z parafii z Chwałkowa Kościelnego i Panienki. Pana Jezusa po raz pierwszy przyjęło dwanaścioro dzieci. Od jutra do piątku będą uczestniczyć wraz z rodzicami w „Białym tygodniu” w Panience dziękując Bogu za tak wielki dar.
  2. Zapraszam do biura parafialnego w czwartek (11.06) od 15:30-17:00. można rezerwować intencje mszalne na kolejne półrocze.
  3. Nabożeństwa czerwcowe, w łączności z Mszą św. wieczorną w niedzielę po Mszy św.
  4. Zachęcam do udziału w Oktawie Bożego Ciała i procesjach Eucharystycznych do piątku włącznie w parafii w Panience ze względu na trwające remonty. Niech będzie to zewnętrzny przejaw naszej wiary w Jezusa Eucharystycznego, ale też niech będzie to podziękowanie Panu za cudowny dar Bożego Chleba-Eucharystii.
  5. W piątek (12.06) uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa i światowy dzień modlitw w int. kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post.
  6. Dziękuję wszystkim za udział w Uroczystości Boże Ciała. Dziewczynkom sypiącym kwiatki, ministrantom, druchom strażakom z OSP, p. Wojciechowi i chórowi i śpiewającym, p. Geni, szafarzom i tym którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości. Dziękuje też tym, którzy przygotowali przepiękne ołtarze dla Jezusa Eucharystycznego. Niech Jezus udzieli potrzebnych łask i Wam wszystkim błogosławi. Bóg Zapłać!
  7. Życzę błogosławionej, spokojnej i radosnej niedzieli oraz całego tygodnia. Szczęść Boże!

PROBOSZCZ

 Ks. Jędrzej Pochylski