INTENCJE MSZALNE
7-21.06.2026
10 NIEDZIELA ZWYKŁA
7.06.2026
9:00 + rez. p. Adamczak
Wtorek
9.6.2026
17:00 +Za zm. rodziców Mariannę, Ignacego, Stanisławę, Józefa
Czwartek
11.6.2026
17:00 + Walerian, Zygmunt, Henryk i za zm. z rodz.
Piątek – Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa
12.6.2026
17:00 +Marian, Stanisławę Stefaniaków; Kazimierę, Franciszek, Władysław Gołębiewskich w 2r.śm.
Sobota
13.6.2026
17:00 + Helena, Józef, Czesław Ławniczaków; Krzysztof Skałecki; Marianna Nowicka w roczn. śm. Heleny i Czesława
11 NIEDZIELA ZWYKŁA
14.6.2026
9:30 – Z ok. 18r. ur. Antoniego z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu dla Antoniego i całej rodziny
Poniedziałek
15.6.2026
17:00 + Jarosław Głaz i za zm. z rodz. Biernackich
Wtorek
16.6.2026
17:00 – W intencji Panu Bogu wiadomej
Sobota
20.6.2026
17:00 + Za zm. z rodz. Kowalskich, Makowskich w roczn. śm. Teresy
12 NIEDZIELA ZWYKŁA
21.6.2026
9:30 + Urszula, Bronisław, Józef, Marian, Wanda Adamczak; Józef Masztalerz
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE (Ch)
10 NIEDZIELAZWYKŁA
7.6.2026
- Dziś w naszej wspólnocie przeżywaliśmy uroczystość pierwszej komunii św. Z parafii z Chwałkowa Kościelnego i Panienki. Pana Jezusa po raz pierwszy przyjęło dwanaścioro dzieci. Od jutra do piątku będą uczestniczyć wraz z rodzicami w „Białym tygodniu” w Panience dziękując Bogu za tak wielki dar.
- Zapraszam do biura parafialnego w czwartek (11.06) od 15:30-17:00. można rezerwować intencje mszalne na kolejne półrocze.
- Nabożeństwa czerwcowe, w łączności z Mszą św. wieczorną w niedzielę po Mszy św.
- Zachęcam do udziału w Oktawie Bożego Ciała i procesjach Eucharystycznych do piątku włącznie w parafii w Panience ze względu na trwające remonty. Niech będzie to zewnętrzny przejaw naszej wiary w Jezusa Eucharystycznego, ale też niech będzie to podziękowanie Panu za cudowny dar Bożego Chleba-Eucharystii.
- W piątek (12.06) uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa i światowy dzień modlitw w int. kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post.
- Dziękuję wszystkim za udział w Uroczystości Boże Ciała. Dziewczynkom sypiącym kwiatki, ministrantom, druchom strażakom z OSP, p. Wojciechowi i chórowi i śpiewającym, p. Geni, szafarzom i tym którzy przyczynili się do godnego przeżycia tej uroczystości. Dziękuje też tym, którzy przygotowali przepiękne ołtarze dla Jezusa Eucharystycznego. Niech Jezus udzieli potrzebnych łask i Wam wszystkim błogosławi. Bóg Zapłać!
- Życzę błogosławionej, spokojnej i radosnej niedzieli oraz całego tygodnia. Szczęść Boże!
PROBOSZCZ
Ks. Jędrzej Pochylski