Intencje Mszy Świętej

6.10.2019 do 14.10.2019 rok

8:30 + Franciszka (ona), Franciszek, Bronisław Szulc
10.30 W int. dziękczynnej za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodz.
Poniedziałek 16:00 W int. Pierwszej Róży Różańcowej z Panienki
Wtorek 16:00 + Alojzy 10 rocz.
Środa 16:00 + Czesława Domin
Czwartek 16:00 + Kuszyńska Maria
Piątek 16:00 + Czesława Wojaczyk
Sobota 18:00 Zbiorowa za Zmarłych

8:30 + Zmarłych z rodz. Józefiaków, Grzegorczyków, Turkiewiczów, Grzesińskich
10:30 + Łukasz, Zofia, Feliks Dera, Stanisław Włodarczak
Poniedziałek 18:00 + Barbara, Zenon Andruszkiewicz, Maria Franciszek Dostatni

Niedziela 6 października2019

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę: p. Polowczyk Klaudia, Wojtkowiak Grażyna, Pawłowska Wiesława, Antoniewicz Ewa, Wojtkowiak Adam
  2. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17:45, w sobotę o godz. 17:30, a w Niedziele zachęcam do rodzinnej modlitwy w domach.
  3. W tym tygodniu nabożeństwo o godz. 15:30 a po nim Msza św.
  4. Biuro Parafialne w tym tygodniu nieczynne.
  5. Msza św. zbiorowa za Zmarłych 12 października
  6. Poświęcenie różańców dzieci komunijnych w 13 października podczas Mszy św. o godz. 10:30. Po Mszy św. spotkanie dla tych dzieci i rodziców.
  7. Dzień Fatimski – 13 październik – procesja różańcowa o godz. 20:00 z kościoła do Sali wiejskiej w Panience. Zabierzmy ze sobą świece.
  8. Za tydzień w Niedzielę – Dzień Papieski i zbiórka przed kościołem na Fundacje Dzieła Nowego Tysiąclecia
  9. Od 13 października rozpocznie się peregrynacja Ikony Jasnogórskiej po domach naszej Parafii. Rozpoczynamy w Bielejewie. Trasa według numerów domów. Orientacyjna roczna trasa będzie prezentowana stopniowo na naszej parafialnej stronie internetowej.
  10. Można w zakrystii nabyć modlitewnik maryjny – Róż Różańcowych w cenie 10 zł
  11. Zapowiedzi przed Sakramentem Małżeństwa: Brzęcki Bartosz i Stenclik Paulina, zam. na terenie Parafii Panienka.

Wszystkie wiadomości znajdziemy na naszej stronie internetowej:www.parafia-panienka.pl

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej Niedzieli i tygodnia.
Solenizantom i Jubilatom przeżywającym swoje święto w tym tygodniu
życzę wielu Darów Łaski Bożej
i Opieki Matki Najświętszej